E-Blue Myš Monster Babe, 1 ks AA, 2.4 [GHz], optická, 3tl., 1 kolečko, bezdrátová, modrá,

lama_MMEBW03UKC00
Tento produkt již není aktivní
Popis produktu:
Bezdrátová myš Monster Babe
Monster Babe je nejroztomilejší model v sortimentu E-blue. Tento model je díky své barevnosti a roztomilým vzorům vhodný zejména pro uživatelky notebooků. V nabídce je lesklá růžová, ledově modrá a honosně černá varianta. Roztomilý vzhled myši dodává zvláštní potisk s drobnými prolínajícími se vzory, které jakoby na jejím těle rozkvétaly. Monster Babe je vyráběna speciální technologií Water Transfer Printing, která jí dodává zářivý a lesklý vzhled. Se 3 úrovněmi nastavení DPI Monster Babe už nic nezastaví. Je výborná pro práci i hraní her. 2.4 GHz bezdrátová technologie dodává myši ještě větší flexibilitu při používání.

Pokročilá 2.4 GHz technologie přenosu
Spojení spolehlivosti drátového připojení a flexibility bezdrátového, to nabízí 2.4 GHz bezdrátová technologie. Přenosová rychlost je více než 2Mb za sekundu. Díky vysokofrekvenčním vlnám je přenos dat stabilní a rušení jinými datovými signály je znesnadněno. Technologie zajišťuje reálný přenos dat, nedochází téměř k žádnému zpožďování a ztrátám signálu.

Funkce Key Less Go
Extrémně dlouhou životnost baterie zajišťuje inteligentní funkce Key Less Go. Jakmile je spárovaný přijímač vytažen z USB slotu počítače, bezdrátová myš se přepne do spícího modu šetřícího energii. Tato funkce může výrazně zvýšit životnost baterií v bezdrátových zařízeních.

3 úrovně DPI
Nastavitelné DPI ve 3 úrovních umožňuje každému uživateli přizpůsobit myš jeho zvyklostem a potřebám. Díky funkci nastavitelného DPI získávají uživatelé větší flexibilitu ve hře, kdy si úroveň volí podle aktuálních okolností.

Water Transfer Printing technologie
Aby Monster Babe byla jedinečná, byla speciálně potištěna. Water Transfer Printing technologie dává Moster Babe zářivý a lesklý vzhled. Grafické provedení jí dodává na roztomilosti i přesto, že jsou vytištěni vlkodlaci na červené myši, mimozemšťané na modré a lebky na černé.

Blue Wave Senzor
Blue Wave senzor pracuje na většině typů povrchů včetně transparentního skla s ohromující přesností. Generuje četněji vlnové signály a tím, že většina materiálů plně odráží modré světelné spektrum zpět do snímače, dosahuje velice rychlého snímání pohybu a polohy myši. E-Blue myšky vybavené Blue Wave senzorem Vám otevřou nové možnosti při práci s myší.

Specifikace:
Bezdrátová technologie: 2.4 GHz
Dosah: 10 m
Volitelné rozlišení: 500/1000/1480 dpi
Počet tlačítek: 3
Životnost tlačítek: 3.000.000 kliknutí
Typ optiky: Blue wave
Baterie: 1 x AA
Rozměry: 96 x 60 x 33 mm
Váha: 61 g
Kompatibilní s: Windows 98/ 2000/ME/NT /XP/win 7
Specifikace:
Kód produktu:
EMS103BL
EAN:
9897005983886
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
Články:
10.10.2018

MČR 2018 v PC hrách - eSport na BVV v Brně

Více
Dotaz na produkt

Máte dotaz na produkt?
Vyplňte formulář níže a v nejbližší době se Vám ozve náš technik.

Všechny údaje jsou povinné.