Tento článek již není aktuální!

Představujeme novou sérii bezdrátových Xbox ovladačů

Publikováno: 28.03.2017

S potěšením dnes představujeme novou sérii bezdrátových ovladačů Xbox Tech Series. Prvním z nich je bezdrátový ovladač Recon Tech Special Edition, který se do prodeje dostane 25. 4. za odhadovanou maloobchodní cenu 1 799,- CZK. 

Při vývoji nové série ovladačů se nechal Xbox tým inspirovat vojenskými technologiemi a studoval rané návrhy, vycházející z bojových brnění a mechanického sci-fi nářadí. Vrchní část těla ovladače tvoří prémiové provedení - laserem vygravírovana textura, zlaté akcenty a insignie. Zadní část těla ovladače je vybavená pogumovanými úchopy s diamantovým vzorem pro zvýšený komfort.

Tento speciální ovladač je také vybavený přednostmi, které znáte a máte rádi, včetně vylepšeného dosahu a podpory technologie Bluetooth pro zařízení se systémem Windows 10 nebo Samsung Gear VR. Využít také můžete i možnosti přemapování tlačítek s pomocí aplikace Xbox Accessories App, kterou si můžete stáhnout na Xbox Store a Windows Store.

Jednou ze skvělých možností, jak využít nový ovladač na vaší konzoli Xbox One, je funkce Copilot, která umožňuje kterýmkoli dvěma bezdrátovým Xbox ovladačům, aby se tvářily jako jeden.

Funkce Copilot dělá z Xbox One vítanou a zábavnou platformu pro nové hráče, nebo pro ty, kteří potřebují pomoc při hraní. Hodí se tedy pro rodiče, která chtějí při hraní pomáhat svým dětem, pro zkušené hráče, kteří chtějí hráč s nováčky, ale i pro hráče, kteří pro hraní vyžadují unikátní konfiguraci (například s rukama od sebe, použití ruky a brady nebo ruky a nohy apod.)

Funkce Copilot bude dostupná prostřednictvím aktualizace Creators Update v průběhu tohoto roku. 

Akce, recenze, články
Reálné statistiky
Prodejní statistiky
Položek webu: 47125 ks
Položek skladem: 27657 ks
Dnes zákazníků: 41
Dnes objednávek: 3
Právě vyřizujeme: 146
Průměrná objednávka: 7825 Kč
Průměrný čas vyřízení: 1,8 dne
Servisní statistiky
Přijatých servisů: 85
Právě vyřizujeme: 24
Průměrná cena opravy: 549 Kč
Průměrný čas vyřízení: 1,5 dne
Odeslat dotaz
Adresát:
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:

Všechny údaje jsou povinné.

Pekro na Facebooku