27" LED ASUS PA27DCE-K 63 666 Kč
27" LED ASUS PA27DCE-K
atc_20886009898_fwebp_s
Dostupnost
Skladem | 1 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
99%
Zákazníků doporučuje
0.72%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
ASUS ProArt Display OLED PA27DCE-K Professional Monitor – 27-inch (26.9-inch viewable), OLED, 4K UHD (3840 x 2160), 99% DCI-P3, HDR-10, HLG, USB-C PD 80W, HDMI, Hardware Calibration, Calman Ready, ColourSpace Integration
*HDR10
*PIP / PBP Technology
Typ obrazovky: OLED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 26.9
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.155 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 200
Kontrast: 1,000,000:1
Odezva [ms]: 0.1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7 M (10 bit)
Reproduktory: 3W x 2
Konektory:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*DisplayPort 1.4 x 1
*HDMI (v2.0) x 3
*USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
*USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
*USB-C Power Delivery: 80W
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: < 32 W
Stand By režim [W]: < 0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt (+23° ~ -5°)
*Swivel (+30° ~ -30°)
*Pivot (+90° ~ -90°)
*Height Adjustment: 0~130 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 626.7 x (439.6~569.6) x 265 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 626.7 x 376.2 x 66.9 mm