27" LED ASUS VA27ACFSN 8 711 Kč
27" LED ASUS VA27ACFSN
atc_20886009797_fwebp_s
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
99%
Zákazníků doporučuje
0.72%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
ASUS VA27ACFSN Docking Monitor – 27 inch, QHD (2560 x 1440), IPS, Frameless, USB-C, RJ45, 100Hz, Adaptive-Sync, Stereo Speakers, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable, Green Sustainability
*SPLENDID Technology
*Color Temp. Selection (4 modes)
*GamePlus
*QuickFit
*HDCP 2.2
*VRR Technology (Adaptive-Sync)
*Motion Sync
*Low Blue Light
*Eye Care+ Technology
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.233
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*DisplayPort 1.2 x 1
*HDMI (v2.0) x 1
*USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
*Earphone Jack
*USB-C Power Delivery: 90 W
*RJ45
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <19 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt (+35° ~ -5°)
*Swivel (+180° ~ -180°)
*Pivot (+90° ~ -90°)
*Height Adjustment: 0~150 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.97 x (367.75~517.75) x 226.31 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614 x 366 x 48 mm