28" Samsung LS28BG700EPXEN 15 143 Kč
28" Samsung LS28BG700EPXEN
edcz_1653397_0a_3
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
98%
Zákazníků doporučuje
0.23%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
Displej
Velikost obrazovky (třída): 28"
Plochý / zakřivený: plochý
Aktivní velikost obrazovky (H/V) (mm): 620.93 x 341.28
Zakřivení obrazovky: ne
Poměr stran: 16:9
Typ panelu: IPS
Jas (typický): 300 cd/m2
Jas (min.): 250 cd/m2
Poměr statického kontrastu: 1000:1 (Typ.)
Contrast Ratio (Dynamic): ne
HDR (Vysoký dynamický rozsah): VESA DisplayHDR 400
HDR10+: ano
Mini LED Local Dimming: ne
Rozlišení: 3,840 x 2,160
Čas odezvy (ms): 1ms(GTG)
Úhel sledování (H/V): 178°(H)/178°(V)
Podpora barev: Max 1B
Barevný gamut (NTSC): ne
Barevný gamut (pokrytí DCI): 90%
Pokrytí sRGB: ne
Pokrytí Adobe RGB: ne
Obnovovací frekvence: Max 144Hz
Obecná funkce
Samsung MagicRotation Auto: ne
Funkce Eco Saving Plus: ne
Senzor Eco Motion: ne
Senzor Eco Light: ano
0,00 W režim vypnutí: ne
Režim šetření zraku: ano
Technologie Flicker Free: ano
Obraz v obraze: ne
Obraz vedle obrazu: ne
Quantum Dot Color: ne
Herní režim: ano
Velikost obrazu: ano
USB Super Charging: ne
Daisy Chain: ne
Certifikace pro systém Windows: Windows 10
FreeSync: FreeSync Premium Pro
G-Sync: G-Sync Compatible
Časovač vypnutí Plus: ne
Bezdrátové nabíjení smartphonů: ne
Black Equalizer: ne
Režim nízké odezvy: ne
Virtual AIM Point: ano
Core Sync: ano
Game Bar 2.0: ano
Gaming Hub: ano (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES)
Optimizace obnovovací frekvence: ne
Super Arena Gaming UX: ne
HDMI-CEC: ano
Auto Source Switch: ne
Auto Source Switch+: ano
Adaptivní obraz: ano
USB-C Power Boost: ne
Ultrawide Game View: ano
Chytrá služba
Smart Type: Smart
Operační systém: Tizen™
Vzdálené hlasové ovládání: ano
TV Plus: ano
Universal Guide: ano (US only)
Vestavěná podpora Amazon Alexa: ne
Vestavěná podpora Google Assistant: ne
Podpora Google Assistant: ne
Kompatibilita s Amazon Alexa: ne
Video komunikace: Google Duo
Web Service: Microsoft 365
Podpora aplikace SmartThings: ano
SmartThings: ano
Mobile to Screen – Zrcadlení, DLNA: ano
Tap View: ano
Workspace: ano
Zrcadlení zvuku: ano
ConnectShare™: ano
Rozhraní
Bezdrátový displej: ano
D-Sub: ne
DVI: ne
Dual Link DVI: ne
Display Port: 1
Výstup Display Port: 1.4
Výstup Display Port: ne
Verze výstupu Display Port: ne
Mini-Display Port: ne
HDMI: 2
Verze HDMI: 2.1
Verze HDCP (HDMI): ne
Micro HDMI: ne
Verze Micro HDMI: ne
Verze HDCP (Micro HDMI): ne
Audio vstup: ne
Sluchátka: ano
USB porty: 2
Verze USB Hub: 3
USB-C: ne
USB-C nabíjení: ne
Thunderbolt 3: ne
Nabíjení Thunderbolt 3 (Port 1): ne
Nabíjení Thunderbolt 3 (Port 2): ne
Ethernet (LAN): 1
Wi-Fi: ano (WiFi5)
Bluetooth: ano (5.2)
Zabudovaná kamera: ne
Certifikace Windows Hello. ne
Zvuk
Reproduktor: ano
Adaptivní zvuk: ano
Provozní podmínky
Teplota: 50°F~104°F(10°C~40°C)
Vlhkost: 10%~80%,non-condensing
Kalibrace
Tovární nastavení: Yes
Zabudovaný kalibrační engine: ne
LUT (Look-up Table) bitová hloubka: ne
Vyvážení šedé: ne
Oprava uniformity: me
Barevný režim: Standard/Dynamic/Movie/Graphic/Entertain
CMS (Software pro správu barev): ne
Potvrzení o provedení tovární kalibrace: ano
Design
Barva přední strany: černá
Barva zadní strany: černá
Barva stojanu: černá
Typ stojanu: pivot
HAS (Výškově nastavitelný stojan): 120.0 ±5.0
Naklonění: -9.0o(± 2°) ~ 13.0o(± 2°)
Otočení: -15.0o ~ 15.0o
Pivot: -92.0o ~ 92.0o
Připevnění na stěnu: 100 x 100
Ekologie
ENERGY STAR: ne
Energetická třída: F
Recyklovaný plast: ne
Napájení
Zdroj napájení: AC 100 to 240 VAC (+/- 10%)
Maximální spotřeba energie: ne
Typická spotřeba energie: 27.2 W
Spotřeba energie (DPMS): 0.50 W
Spotřeba energie (režim vypnuti): ne
Spotřeba energie (ročni): 40 kWh/year
Typ: External Adaptor
Rozměry
Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H): 637.9 x 577.0 x 244.8 mm
Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H): 637.9 x 380.5 x 108.6 mm
Rozměry balení (ŠxVxH): 716.0 x 169.0 x 489.0 mm