ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R0YY),R5 240,16"WUXGA,16GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black
edcz_1760242_0a_3
Dostupnost
Skladem | Víc než 50 kusů
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
97%
Zákazníků doporučuje
0.82%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42-R0YY) - Windows 11 Home - AMD Ryzen 5 240 NPU AMD Ryzen™ AI up to 16 TOPS - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - Amber Backlight KB - 1x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W - 2x USB 3.2 Gen2 - 1x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - RJ-45 - Copilot Key (AI) - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan system + Liquid Metal Thermal Grease - NitroSense App - 76Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Shale black
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ 5
Model procesoru 240
Rychlost procesoru 4,30 GHz
Jádro procesoru Hexa-core (6 Jádro)
Vlákna procesoru 12
Výrobce NPU AMD
Název NPU Ryzen AI
Výkon NPU 16 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče NVIDIA®
Výrobce grafického řadiče GeForce RTX™ 5060
Kapacita grafické paměti 8 GB
Technologie grafické paměti GDDR7
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 10 MHz
Maximální grafický výkon do 95 W
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 180 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 16 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty microSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD
PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 1
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ano
Počet portů USB4 1
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení
TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice
Jantarové podsvícení
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie
Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 6 Hodin
Energie baterie 76 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
Fyzické charakteristiky
Výška 24,50 mm
Šířka 360 mm
Hloubka 275,6 mm