ASUS LCD 34" ROG Swift PG34WCDN OLED Gaming monitor, 3440x1440, Curved, 360Hz, FreeSync, 0 30 950 Kč
ASUS LCD 34" ROG Swift PG34WCDN OLED Gaming monitor, 3440x1440, Curved, 360Hz, FreeSync, 0
edcz_1802737_0a_3
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
Příplatkové záruky:
Bližší informace o příplatkových zárukách naleznete ZDE
Další služby
99%
Zákazníků doporučuje
0.72%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
ROG Swift OLED PG34WCDN
Herní monitor ROG Swift OLED PG34WCDN – 34palcový RGB QD-OLED s fólií BlackShield™, obnovovací frekvencí 360 Hz, odezvou 0,03 ms (GTG), kompatibilita s G-SYNC, vlastní chladič, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, DisplayPort™ 2.1a (80 Gb/s), HDMI 2.1 a USB-C (90 W PD)
Ostré vidění. Rychlé vítězství.
ROG Swift OLED PG34WCDN je první herní monitor RGB OLED na světě*. Pyšní se 34palcovým zakřiveným displejem QD-OLED s roztečí 1800R, který přináší novou dimenzi rychlosti díky úžasné obnovovací frekvenci 360 Hz a ultra rychlé odezvě 0,03 ms (GTG). Mezi další inovativní funkce patří technologie ROG RGB Stripe Pixel pro ostrý a jasný text, fólie BlackShield™ pro zvýšenou odolnost a hlubší odstíny černé a ASUS OLED Care Pro pro prevenci vypálení panelu. Díky budoucímu připojení, jako je DisplayPort™ 2.1 UHBR20 a USB-C s 90W napájením, nabízí PG34WCDN bezkonkurenční zážitky z hraní a tvorby obsahu.
Technologie RGB Stripe Pixel OLED
Zvýrazněné vnímané úrovně černé barvy
Pohlcující rychlost a vizuální efekty
Ovládněte bojiště s monitorem ROG Swift OLED PG34WCDN, nejrychlejším 34palcovým (3440 x 1440) OLED monitorem na světě. Díky ultrarychlé obnovovací frekvenci 360 Hz a bleskové odezvě 0,03 ms GTG je každý snímek vykreslen s bezkonkurenční plynulostí a přesností, což eliminuje rozmazání pohybu a zdvojení obrazu a poskytuje tak skutečnou konkurenční výhodu v rychlých hrách. Zakřivený panel 1800R obklopuje vaše zorné pole a vytváří neuvěřitelně pohlcující vizuální zážitek.
Navrženo pro dlouhou životnost
Odemkněte budoucnost s DisplayPort 2.1a
Model PG34WCDN je vybaven konektorem DisplayPort 2.1a UHBR20 s plnou šířkou pásma 80 Gb/s, který podporuje WQHD@360Hz bez komprese a zároveň nabízí vylepšenou účinnost přenosu dat. Monitor navíc obsahuje USB-C s 90W napájením, porty HDMI 2.1 a USB hub pro připojení široké škály multimediálních zařízení.
Technické specifikace
Displej
Velikost panelu (palce):34
Zakřivení: 1800R
Poměr stran: 21:9
Barevný prostor (DCI-P3): 99 %
Barevný prostor (sRGB): 135 %
Typ panelu: QD-OLED
Rozlišení: 3440 x 1440
Zobrazovací plocha (VxŠ) : 800,06 x 337,06 mm
Povrch displeje :Antireflexní
Rozteč pixelů : 0,231 mm
Jas (HDR, špičkový) * : 1 300 cd/?
Kontrastní poměr (typický): 1 500 000:1
Úhel pohledu (CR?10): 178°/ 178°
Doba odezvy: 0,03 ms (GTG)
Zobrazené barvy: 1073,7 milionů (10 bitů)
Bez blikání: Ano
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Obnovovací frekvence (max.): 360 Hz
ASUS OLED Care: Ano
Funkce
GamePlus: Ano
Game Visual: Ano
Technologie VRR: Ano (Adaptive-Sync)
Extrémně nízké rozmazání pohybu: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Technologie GameFast Input: Ano
Shadow Boost: Ano
Ovládání poměru stran: Ano
Přepínač KVM: Ano
Technologie A.I. Assistant: AI Visual
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Shadow Boost
E-report kalibrace barev: Ano, přes DisplayWidget Center
I/O porty
DisplayPort 2.1 Ano, UHBR 20
HDMI (v2.1) x 2 (FRL)
USB-C x 1 (DP Alt Mode)
Konektor pro sluchátka: Ano
USB hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
USB-C Power Delivery: 90 W
SPDIF výstup (optický digitální audio výstup): Ano
Audio
Reproduktor: Ne
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu:
DP: 27 kHz až 625 kHz (H) / 24 Hz až 360 Hz (V)
HDMI: 27 kHz až 625 kHz (H) / 24 Hz až 360 Hz (V)
Type-C: 27 kHz až 625 kHz (H) / 24 Hz až 360 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie: 85 W
Úsporný režim:
Režim vypnutí:
Napětí: 100–240 V, 50/60 Hz
Mechanická konstrukce
1/4" stativový závit: Ano
Naklonění: Ano (+20° ~ -3°)
Otočení: Ano (+30° ~ -30°)
Nastavení výšky: 0~110 mm
Montáž na zeď VESA: 100 x 100 mm
Světelný efekt (Aura): Aura Sync
Senzor přiblížení: Ano
Zámek Kensington: Ano
Rozměry (odhad)
Fyzické rozměry se stojanem (Š x V x H): 81,28 x 56,27 x 27,61 cm (32,00„ x 22,15“ x 10,87")
Fyzické rozměry bez stojanu (Š x V x H): 81,28 x 37,33 x 10,79 cm (32,00„ x 14,70“ x 4,25")
Rozměry krabice (Š x V x H): 98,0 x 20,0 x 50,0 cm (38,58„ x 7,87“ x 19,69")
Hmotnost (odhad)
Čistá hmotnost se stojanem: 8,3 kg (18,30 lb)
Čistá hmotnost bez stojanu: 5,6 kg (12,35 lb)
Hrubá hmotnost: 13,7 kg (30,20 lb)
Příslušenství (liší se podle regionu)
Kabel DisplayPort 2.1 (DP80)
Kabel HDMI Ultra High Speed
Mikrovláknový hadřík
Napájecí kabel
Rychlý startovní průvodce
Pouzdro ROG
Nálepka ROG
Kabel USB 3.2
Kabel USB-C
Sada pro montáž VESA
Záruční list
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (hardwarové řešení)
VESA AdaptiveSync Display 360 Hz