ASUS ROG/Strix XG27AQMR/27"/IPS/QHD/300Hz/1ms/Black/3R
atc_20886009914_h732_s
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
99%
Zákazníků doporučuje
0.72%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
ROG Strix Gaming Monitor
27”, WQHD (2560 x 1440), Fast IPS, 300 Hz (above 144Hz), 1 ms GTG, G-Sync compatible, Variable Overdrive, ELMB Sync, DisplayHDR 600
*Flicker free
*HDR10
*Trace Free Technology
*GamePlus
*Low Blue Light
*HDCP Support
*Game Visual
*VRR Technology: FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® Compatible
*Extreme Low Motion Blur
*ELMB Sync
*Shadow Boost
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27”
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.233
Obnovovací frekvence [Hz]: 300 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7 M (10 bit)
Konektory:
*DisplayPort 1.4 x 1
*HDMI (v2.0) x 2
*Earphone jack
*USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <23W
Stand By režim [W]: <0.5W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*1/4" Tripod Socket: Yes
*Tilt (+20° ~ -5°)
*Swivel (+25° ~ -25°)
*Pivot (+90° ~ -90°)
*Height Adjustment: 0~110 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.81 x (399.32~509.32) x 264.93 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614.81 x 367.12 x 60.12 mm