Dell 14 Plus 2-in-1/DB04250/U7-256V/14"/WUXGA/T/16GB/512GB/Arc 140V/W11H/Silver/1R
atc_d-n-db04250-n2-702_1-db04250_s
Dostupnost
Skladem | 4 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
98%
Zákazníků doporučuje
0.39%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
Technické parametry
* Procesor: Intel Core Ultra 7 256V (8 jader, 8 vláken, 2,2 - 4,8 GHz, 12 MB cache)
* Paměť: 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard)
* Operační systém: Windows 11 Home
* Kapacita disku: 512GB SSD PCIe NVMe M.2
* Displej: 14.0", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Dotykový, lesklý povrch, 300 nit, 45% NTSC
* Grafická karta: Intel Arc Graphics
* Webkamera: Barevná s rozlišením FHD 2,07 MP + mikrofon
* Připojení: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrátová karta
* Baterie a napájení: 4článková lithium-iontová baterie (64 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
* Barva: Stříbrná (Ice Blue)
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - Bez numerické klávesnice
* Smart Card Reader s NFC: Ne
* Čtečka otisku prstu: Ano
* Thunderbolt 4: Ano
* Ethernetový port RJ-45: Ne
Konektivita
* 1x port náhlavní soupravy (kombinace sluchátek a mikrofonu)
* 1x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort 2.1
* 1x port USB Type-C 3.2 2. generace (10 Gb/s) s funkcí napájení a rozhraním DisplayPort 1.4
* 1x port HDMI 2.1
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: Výška: 14,00 - 14,95 mm, Šířka: 314,00 mm, Hloubka: 226,15 mm