EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF, 4v1, A3, 4800x1200dpi, 35ppm, Duplex, RIPS 39 022 Kč
EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF, 4v1, A3, 4800x1200dpi, 35ppm, Duplex, RIPS
edcz_1751578_0a_3
Dostupnost
Skladem | 13 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
98%
Zákazníků doporučuje
0.49%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
RIPS s vysokou výtěžností barevných inkoustů A3 a nízkou spotřebou energie2
Technologie
Metoda tisku: Tisková hlava PrecisionCore™
Konfigurace trysek: 800 trysky černá, 800 Trysek pro každou barvu
Min. velikost kapky: 5 pl, S technologií s proměnlivou velikostí kapiček inkoustu
Inkoustová technologie: DURABrite™ Pro, Pigmentový inkoust, Systém výměnné inkoustové sady (RIPS)
Category: Střední pracovní skupina, Oddělení
Multifunkce: Tisk, Skenování, kopií, Fax
Tisk
Čas do vytištění první stránky: Černobíle5,5 s, Colour5,5 s
Rychlost tisku ISO/IEC 24734: 25 Str./minČernobíle, 24 Str./minColour
Rychlost oboustranného tisku ISO/IEC: 17 A4 str./min.Černobíle, 16 A4 str./min.Colour
Rychlost tisku ISO/IEC 24734 (A3): 13 Str./minČernobíle, 13 Str./minColour
Rychlost oboustranného tisku ISO/IEC 24734 (A3): 11 A4 str./min.Černobíle, 11 A4 str./min.Colour
Rychlost tisku: 35 Str./minČernobíle (obyčejný papír), 35 Str./minColour (obyčejný papír)
Tiskové rozlišení: 4.800 x 1.200 dpi
Max. objem tisku: 75.000 Stran za měsíc
Doporučený pracovní cyklus: 2.000 - 10.000 Stran za měsíc
Barvy: Černá [Pigment], Azurová [Pigment], Žlutá [Pigment], Purpurová [Pigment]
Tisknout z: PC, MAC, Network, Mobile Device, USB, Mobilní zařízení (WiFi Direct)
Skenování
Oboustranné skenování: Ano
Skenovací rozlišení: 1.200 dpi x 2.400 dpi (horizontálně x vertikálně)
Výstupní formáty: JPEG, TIFF, PDF
Typ skeneru: Contact image sensor (CIS)
Destinations: Skenování do e-mailu, USB (paměťové zařízení), AirPrint, Síťová složka
Optické rozlišení: 1.200 dpi x 2.400 dpi (horizontálně x vertikálně)
Faxování
Typ faxu: Funkce Walk-up černobílého a barevného faxu
Rychlost odesílání faxu: až 33,6 kb/s / přibl. 3 s/stránku
Režim korekce chyb: Fax CCITU/ITU Group3 s režimem korekce chyb
Voliče rychlosti faxu (max.): 2.000 jména a čísla
Paměť stránek: až 550 stran / 6 MB (tabulka č. 1 ITU-T)
Kopírování
Rychlost kopírování: až22 ipm Black, až21 ipm Colour
*Simplex ADF 600 x 600 dpi (ISO/ IEC 24735)
Rozlišení kopírování (dpi): 600 x 600
Zmenšení / zvětšení: 25 % - 400 % Auto fit function
Maximální počet kopií: 999
Maximální velikost kopie: A3
Zpracování papíru/médií
Automatický podavač dokumentů: 50 Strany
Vhodná gramáž papíru: 64 - 300g/m2
Duplexní tisk: Yes
Standardní vstup papíru: 335 ListyStandardní, 85 ListyVíceúčelový zásobník, 250 Listyzásobník papíru
Kapacita výstupního zásobníku: 250 Listy
Paper Tray Capacity: 250 ListyStandardní, 1.835 Listymax.
Standard paper tray(s): Víceúčelový zásobník na 85 listů, 250-sheet paper tray
Volitelné zásobníky papíru: 3 přihrádky na 500 listů papíru, Cabinet
Maximální vstup papíru: 1.835
Zadní dráha papíru (speciální média): Ano
Obecné informace
Spotřeba energie: 43 W(samostatné kopírování, vzor ISO/IEC 24712), 1 W(úsporný režim), 20 WPřipraveno, 0,1 W(vypnutí), TEC0,16 kWh/week
Napájení: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Rozměry výrobku: 621? x 650 x 641 mm (šířka x hloubka x výška)