Pekro.cz

Kleknul vám ve Štatlu kompl? My vám ho opravíme!

20.10.2021
Martina Kropáčkova

Prodejen s kancelářskou a výpočetní technikou je v Brně několik desítek. Ale jen určitá část z nich vám poskytne zároveň odborný servis, instalaci i opravy a pouze my své zákazníky oslovujeme v hantecu. O čem je řeč? Do světa jsme vypustili odlehčená propagační videa v brněnském hantecu, ze kterých místním patriotům zaplesá srdéčko.

Elektronika pro každého vinaře, kocóra i koc

Naše hlavní video sleduje pouť jihomoravského vinaře, kterému se rozbil počítač a musí si zajít pro nový až do vzdáleného velkoměsta. Cestou přes vinice se k němu přidávají mládenci a děvčata v krojích, samozřejmě nechybí popíjení vína, tancovačka a bujaré veselí.

Celá chasa doputuje do Brna a navštíví slavné pamětihodnosti – sochu Jošta na Moravském náměstí, Orloj na Svoboďáku i Zelný trh. Když konečně doputují do naší prodejny, všichni si vyberou novou techniku a náš vinař se vrací spokojený domů s novým počítačem.

Video je namluveno v hantecu bodrým vypravěčem, který nás provází celým příběhem. Přirozeně jsme ale mysleli i na potenciální zákazníky neznalé hantecu, proto jsme video doplnili o titulky v běžné češtině.

Máme radost, že pouhé dva týdny po vypuštění (30. září) je video hojně sdílené a lajkované na sociálních sítích. Hantec přirozeně zaujímá publikum na první dobrou, kouzlo videa ale tkví také v tom, že jsme se vtipnou a nevtíravou formou snažili propagovat nejen naše služby, ale i krásy moravské metropole a osobitý půvab místního žargonu. Věříme, že se nám tento úkol podařilo splnit a vám se naše video líbí.

Jak se vám naše video líbí?