Lenovo IdeaPad Flex 5/14ABR8/R5-5625U/14"/WUXGA/T/8GB/256GB/RX Vega 7/W11H/Gray/2R
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
MOŽNOSTI:
Naše cena
Cena bez DPH
Katalogová cena
Ušetříte
Minimální množství pro přidání do košíku je
Zboží skladem
více než 20.000 IT produktů
Rychlá expedice
druhý pracovní den
Nejnižší ceny
na trhu tisíců produktů
Zákaznický servis
Zakládáme si na jeho kvalitě
Tisíce výdejních míst
osobní odběr po ČR i SK zdarma
Popis produktu:
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8
Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 5 5625U (6 jader, 12 vláken, 2,3/4,3 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 8GB integrovaná LPDDR4x-4266
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 8GB integrovaná LPDDR4x-4266
Pevný disk: 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 3.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka SD karet
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů lesklý, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon RX Vega 7
Audio: kodek Realtek® ALC3287; Přední stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera: HD 720p s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
* 1x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4b
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x Čtečka SD karet
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0
Baterie: Integrovaná 52,5Wh
Napájení: 65W Round Tip (3-pin)
Barva: šedá (Arctic Grey)
Materiál: PC-ABS + 40 % GF
Rozměry(ŠxHxV): 313,1 x 224,9 x 17,8 mm
Hmotnost: cca 1,55 kg
Záruka: 2 roky (3 roky po registraci)
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Flex_5_14ABR8?M=82XX00EACK
Související zboží:
Na objednávku
Ušetříte 5 %
CZ Distribuce
Ušetříte 5 %
CZ Distribuce
Ušetříte 4 %
Ušetříte 13 %
Ušetříte 3 %
Ušetříte 4 %
Ušetříte 5 %
Ušetříte 5 %
Ušetříte 5 %
Ušetříte 5 %
Ušetříte 5 %
Dotaz na produkt
Máte dotaz na produkt?
Vyplňte formulář níže a v nejbližší době se Vám ozve náš technik.
Záruční Servis
Hotline telefon: 239 016 559
Prodej techniky
Akce a Slevy -
Black Friday -
Tisková zařízení -
Počítače, Notebooky, Tablety -
Skartovací stroje a drtiče -
Zpracování dokumentů -
Elektro doplňky a kabely -
Smart - Chytrá elektronika -
Paměťová média -
Kancelářské potřeby
- Zboží skladem více než 20.000 IT produktů.
- Rychlá expedice druhý pracovní den.
- Nejnižší ceny na trhu tisíců IT produktů.
- Kvalitní zákaznický servis.
- Tisíce výdejních míst osobní odběr po ČR i SK zdarma.
- Doprava zdarma nad 5.000Kč
- Dtest vstřícné obchodní podmínky
- Nákup bez rizika spotřebitel může zboží vrátit do 14 dnů.
Obchodní podmínky dTest
Garance nákupu
Podobné produkty z této kategorie
Doprava zdarma
Ušetříte 4 %