Lenovo IdeaPad Slim 5/14ARP10/R5-7535HS/14"/WUXGA/16GB/1TB/AMD int/W11H/Blue/2R
atc_lnn83ht002tck_1_s
Dostupnost
Skladem | 10 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
1 ks ihned k vyzvednutí
Expedice po ČR:
Dnes v pracovní době
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
99%
Zákazníků doporučuje
0.33%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
Název produktu: LENOVO IDEAPAD SLIM 5
Modelová řada: Lenovo IdeaPad Slim 5 14ARP10
Typ / určení: vyšší-střední třída 14" klasického notebooku na platformě AMD, určeného pro práci i pro zábavu, OLED displej
Bundle: ne
Part Number: 83HT002TCK
Machine Type: 83HT
Použité materiály: celokovové = hliníkové šasi
Barva: Cosmic Blue = modrá (modrý interier)
Odolnost: MIL-STD-810H military test (splněno 21 testovaných položek)
Chipset: AMD System-on-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6-Cores / 12-Threads, 3.3 až 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
AI / kategorie: ne
NPU: ne
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 660M Graphics, DirectX® 12
Operační paměť: 16GB (2x 8GB) So-DIMM DDR5-4800; 2x SoDIMM slot / 0x volný, 32GB max. (testovaných)
Úložiště: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: OLED, 14", WUXGA (1920x1200), 400 nitů, lesklý, 16:10, 100tis : 1, 100% DCI-P3, 60Hz, 4x 85°pozorovací úhly, 90% AAR, TÜV Low Blue Light (HW), DisplayHDR™ True Black 500
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Audio: HD Audio, 2x 2W stereo reproduktory optimalizované pro Dolby Audio™, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 75x120mm
Numerická klávesnice: ne
Podsvícení klávesnice: ANO
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Microsoft® Pluton TPM 2.0 Enabled
Komunikace: microSD Card Reader, Bluetooth 5.4, nemá WWAN
Sítě: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, nemá on-board ethernet
Porty, sloty, konektory: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) z toho 1x Always-ON, 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1 (až 4K/60Hz), 1x audio combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader
Dockování: ANO, via USB-C® port, dockovací stanicí s napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ / SK / ENG jazykovou mutaci
Výdrž na baterii: až 18,2 hodiny přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: 65W, USB-C® Slim (2-PIN wall mount) adaptér, s podporou PD 3.0, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 1,39 kg
Rozměry: 313.4 x 222 x 16.9 mm