LG 28MQ780-B.AEU 28" IPS 2560x2880/300cd/5ms/DP/2xHDMI/USB-C/repro 14 322 Kč
LG 28MQ780-B.AEU 28" IPS 2560x2880/300cd/5ms/DP/2xHDMI/USB-C/repro
atc_208021676_zoom-01_s
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
99%
Zákazníků doporučuje
0.33%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
LG 28MQ780-B.AEU - 28 palcový 16:18 DualUp Monitor s Ergo Stand a USB Type-C
Obrazovka
Úhlopříčka displeje 27,6 "
Rozlišení 2560 × 2880
Poměr stran 16:18
Technologie LCD LED
Typ obrazovky Rovná
Typ panelu IPS
Odezva 5 ms
Jas 300 cd/m2
Povrch displeje Matný
Vstupy/Výstupy
HDMI 2x
DP 1x
USB-C 1x
USB 2x
Sluchátkový výstup
Výbava a funkce
Ergo držák na hranu stolu
Repro 2x 5W
Výbava VESA kompatibilní
VESA uchycení 100×100 mm