MSI MAG/275CQRF-QD/27"/VA/QHD/170Hz/1ms/Black/2R
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
MOŽNOSTI:
Naše cena
Cena bez DPH
Katalogová cena
Ušetříte
Minimální množství pro přidání do košíku je
Zboží skladem
více než 20.000 IT produktů
Rychlá expedice
druhý pracovní den
Nejnižší ceny
na trhu tisíců produktů
Zákaznický servis
Zakládáme si na jeho kvalitě
Tisíce výdejních míst
osobní odběr po ČR i SK zdarma
Popis produktu:
MSI Gaming monitor MAG 275CQRF QD, 27" Rapid VA zakřivený /2560x1440 (WQHD)/170Hz/1ms/DP/2xHDMI/3xUSB/USB-C/Výš. nastavitelnýMKT Spec MAG 275CQRF QD
Website Name MAG 275CQRF-QD
Color ID1/Black-Black
Local Dimming NA
Display
Screen Size 27" (69 cm)
Active Display Area (mm) 596.736(H)x335.664(V)
Curvature Curve 1000R
Panel Type Rapid VA
Resolution 2560x1440 (WQHD)
Pixel pitch (mm) 0.2331(H)x0.2331(V)
Aspect Ratio 16:9
Dynamic Refresh Rate technology Adaptive-Sync
Dynamic Refresh Rate Activated Range 48~170Hz
HDR (High dynamic range) HDR Ready
SDR Brightness (nits) 300
HDR Brightness (Peak nits) NA
Contrast Ratio 4000:1
DCR (Dynamic Contrast Ratio) 100000000:1
Signal Frequency 70.5~248.3 KHz(H) / 48~170 Hz(V)
Refresh Rate 170Hz
Response Time (MPRT) 1ms(MPRT)
Response Time (GTG) 1ms
Response Time (Tr + Tf) 5ms
View Angles 178°(H)/178°(V)
NTSC (CIE1976 area percentage/overlap) 111% / 90%
NTSC (CIE1931 area percentage/overlap) 96% / 87%
sRGB (CIE1976 area percentage/overlap) 127% / 99%
sRGB (CIE1931 area percentage/overlap) 135% / 100%
Adobe RGB (CIE1976 area percentage/overlap) 109% / 94%
Adobe RGB (CIE1931 area percentage/overlap) 100% / 91%
DCI-P3 (CIE1976 area percentage/overlap) 101% / 96%
DCI-P3 (CIE1931 area percentage/overlap) 100% / 94%
Rec.709 (CIE1976 area percentage/overlap) 127% / 99%
Rec.709 (CIE1931 area percentage/overlap) 135% / 100%
Rec.2020 (CIE1976 area percentage/overlap) 74% / 74%
Rec.2020 (CIE1931 area percentage/overlap) 71% / 71%
Quantum Dot YES
Surface Treatment Anti-glare
Touch Screen Non-touch
Display Colors 1.07B
Color bit 10 bits (8 bits + FRC)
Note_DP 2560 x 1440 (Up to 170Hz)
Note_HDMI 2560 x 1440 (Up to 144Hz)
Note_DVI N/A
I/O Ports
HDMI 2
HDMI version 2.0b
HDMI HDCP version 2.3
DisplayPort 1
DisplayPort version 1.2a
DisplayPort HDCP version 2.3
Thunderbolt NA
Thunderbolt version NA
Thunderbolt HDCP version NA
USB Type C (DisplayPort Alternate) 1
DVI NA
D-Sub NA
Line-in NA
Mic-in NA
Mic-in upstream NA
Headphone-out 1
Audio Combo NA
USB 2.0 Type A 2
USB 2.0 Type B 1
USB 2.0 Type C NA
USB 3.2 Gen 1 Type A NA
USB 3.2 Gen 1 Type B NA
USB 3.2 Gen 1 Type C NA
USB 3.2 Gen 2x2 Type C NA
USB 3.2 Gen 2x2 Type A NA
Card reader NA
Lock type Kensington Lock
Speaker NA
Webcam NA
Power
Country EU
Territory EU
Entity EU OBD
Power Type External Adaptor 20V 3.25A
Power Input 100~240V, 50/60Hz
On-mode Power Consumption (KWh/1000h) 26
Annual Energy Consumption (KWh) NA
Standby-mode Power Consumption (W) 0.5
Off-mode Power Consumption (W) 0.3
Energy Efficiency Rating F
Adapter's KC safety Number SU10469-13001
Power Cord Type C5
QC Output NA
QC Output Power NA
PD Output Type C
PD Output Power 15W
Warranty
Warranty 36M
Design
Adjustment (Tilt) -5° ~ 20°
Adjustment (Swivel) NA
Adjustment (Height) 0 ~ 130 mm
Adjustment (Pivot) NA
VESA Mounting 100x100mm
Frameless Design Yes
Carton
Carton Item (SG14) SG14-M1S007A-MNT
pcs/Carton 1
Pallet
pallet Q'ty (by air) pcs 14
Q'ty/20cy (by air) pcs 140
Q'ty/40cy (by air) pcs 294
Dimension (L)(by air) mm 1200
Dimension (W)(by air) mm 1000
Dimension (H)(by air) mm 1114
Net Weight (by air) kg 130.2
Gross Weight (by air) kg 151.44
pallet Q'ty (by sea) pcs 28
Q'ty/20cy (by sea) pcs 280
Q'ty/40cy (by sea) pcs 588
Dimension (L)(by sea) mm 1200
Dimension (W)(by sea) mm 1000
Dimension (H)(by sea) mm 2100
Net Weight (by sea) kg 260.4
Gross Weight (by sea) kg 281.64
Dimension & Weight (product)
Product Dimension with Stand (WxDxH) (mm) 607 x 267 x 427
Product Dimension with Stand (WxDxH) (inch) 23.9 x 10.51 x 16.81
Product Dimension without Stand (WxDxH) (mm) 607 x 112 x 372
Product Dimension without Stand (WxDxH) (inch) 23.9 x 4.41 x 14.65
Stand Dimension (WxDxH) (mm) 470 x 267 x 410
Stand Dimension (WxDxH) (inch) 18.5 x 10.51 x 16.14
Weight (Net kg) 6.2
Weight (Net lbs) 13.67
Weight Without Stand (kg) 4.4
Weight Without Stand (lbs) 9.7
Dimension & Weight (box)
Inside Carton Dimension (WxDxH) (cm) N/A
Inside Carton Dimension (WxDxH) (inch) N/A
Outer Carton Dimension (WxDxH) (cm) N/A
Outer Carton Dimension (WxDxH) (inch) N/A
Weight (Gross kg) 9.3
Weight (Gross lbs) 20.5
Accessories
DisplayPort Cable 1
HDMI Cable 1
DVI Cable 0
USB Type A to Type B Cable 1
USB Type C to Type A Cable 0
USB Type C to Type C Cable 0
Thunderbolt Cable 0
VGA Cable 0
3.5mm audio Cable 0
3.5mm combo audio Cable 0
3.5mm Mic Cable 0