Pekro.cz

Jsme stabilní HP Silver partner - máme pro Vás výhody

27.06.2019
Pekro spol. s r.o.

Naše společnost PEKRO je předním partnerem HP - Hewlett-Packard v České republice – Díky zkušenostem, absolvovaným školením a úspěšně absolvovaným testům patříme aktuálně mezi HP SILVER PARTNERY. Nabízíme tak rozšířené služby a výhody cenové podpory HP pro projekty našich klientů.

Splnění certifikačních kritérií pro partnerství s HP není jednoduché.  Každá úroveň má svůj specifický soubor požadavků nutných ke splnění dané úrovně. Splnili jsme veškerá certifikační kritéria programu a stali se tak jedním z partnerů této světoznámé a uznávané jedničky na poli IT technologií. Vytrvalou činností a snahou o zdokonalování našich služeb jsme dosáhli úrovně Silver.

Naše partnerství s HP se zakládá na kvalitní spolupráci, což je důvod proč HP nabízí podporu služeb, které utuží vaši spokojenost. Společnost HP je spolehlivý partner a také dodavatel IT, který Vám skrze nás nabízí spolehlivá řešení výpočetní techniky a tiskových řešení. Na Vaše projekty mužeme zajistit i zajimavou cenovou podporu.

Našim zákazníkům poskytujeme inovativní řešení v oblasti hardwaru a IT, které zajistí bezchybnou spolupráci v každém směru.

hp_silver_partner

Jaké výhody to přináší pro Vás?

  • splnění vysokých standardů služeb
  • růst obchodní činnosti
  • aktivní podpora přímo od společnosti HP
  • celosvětově propojená síť klientů s podporou HP
  • zajištění těch nejlepších služeb pro naše klienty
  • výhodnější ceny u produktů Hewlett-Packard

Naše spojení s takto silným partnerem zajišťuje našim zákazníkům program plný benefitů a záruku kvality.