Pekro.cz

Profesionální řešení výroby samolepících odolných štítků s tiskárnou Brother

19.12.2009
Pekro spol. s r.o.

Přenosné modely P-touch 1000/1280/VP/1830VP/2460/2480

Jednoduchá obsluha, malé rozměry, připravenost kdekoliv pro okamžité použití. Přenosné modely nabízí výrobu nejrůznějších štítků na pracovišti i doma.

Kancelářské modely P-touch 18R/3600/2700VP/2100

splní kdekoliv vaše veškeré požadavky - v kanceláři i v provozních či obchodních prostorách. Tyto profesionální pomocníci disponují bohatstvím rozličných funkcí.
Profesionální kancelářský model - P-touch 9600 je určen pro tvorbu štítků na profesionální úrovni. Možnost nastavení délky a okrajů umožní vytvořit štítek přesně podle vašich požadavků. Ergonomickou klávesnici oceníte hlavně při práci v terénu. Stejně jako možnost nahrát do přístroje data a grafiku přímo z počítače a pak tyto soubory kdykoli a kdekoli vytisknout. Návrh štítků je díky dodávanému programu P-touch Editor velmi jednoduchý a přehledný.
Profesionální modely řízené počítačem P-touch 2420 PC / 9500 PDCX Tyto profesionální modely představují počítačové grafické tiskárny, které vyrobí štítky přesně podle vašich představ. Vše, co musíte udělat, je instalovat programové vybavení a připojit P-touch k vašemu počítači.
Pro návrh můžete využít nejen sady symbolů, které jsou instalovány programem, ale i všechny typy písma a symboly z vašeho počítače. Program umožňuje i vkládání grafiky, jako jsou firemní loga a obrázky, takže se štítky stanou ještě více atraktivní.
Zobrazení na monitoru v grafickém režimu umožňuje plynulé nastavení velikosti a umístění textu i symbolů, s možností volby velikosti plochy návrhu štítku. Přitom nový model P-touch 9500PC je vybaven funkcí poloodstřihu - štítek je pouze naříznut bez porušení ochranné spodní vrstvy, což jej umožní velmi jednoduše sejmout a nalepit.


Příklad využití:

Možnost vytvářet vlastní štítky přináší elektrotechnikům, elektroinstalatérům a dalším profesionálům v odvětví čtyři hlavní výhody:

Profesionální instalace

Zapůsobte na své klienty profesionální, vysoce kvalitní instalací a vytvořte podrobné, dobře čitelné štítky se symboly či dokonce logem firmy.

Jednoduchá údržba

Pomocí přístrojů Brother P-touch omezte čas potřebný k vyhledávání poruch přehledným označením kabelů a elektrických nebo síťových komponentů identifikačními štítky.

Jednoduchý provoz

Usnadněte život svým zákazníkům. Pomocí štítků Brother P-touch označte přehledně elektrické součástí, síťové a telefonní zásuvky nebo panely a zajistěte tak snadný bezproblémový provoz těchto instalací.

Bezpečnost

Vytvářejte profesionální výstražné a informační štítky s pokyny pro zákazníky, umístěné na místech důležitých pro bezpečnost.