Samsung MT LED LCD Gaming Monitor 25" Odyssey LS25BG400EUXEN-IPS,1920 x 1080,1ms,240Hz,HD 3 673 Kč
Samsung MT LED LCD Gaming Monitor 25" Odyssey LS25BG400EUXEN-IPS,1920 x 1080,1ms,240Hz,HD
atc_2088560230_s25bg400ei_002_front2_black_s
Dostupnost
Skladem | 43 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
98%
Zákazníků doporučuje
0.23%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
25" Samsung Odyssey G40B, FullHD rovný, 240Hz
Typ IPS
Velikost obrazovky 25" (16 : 9)
Jas 400 cd/m?
Porty: 1x Display port, 1x HDMI, 1 konektor na sluchátka
Nastavitelný stojan
Rozlišení 1920 x 1080
Doba odezvy 1 ms
HDR 10, 16,7mil barev
FreeSync Premium
G-Sync compatible
AutoSoutce Switch +, Adaptive Picture
Rozměr s podstavcem (ŠxVxH) - 558,5 x 552,9 x 244,8 mm
Rozměr bez podstavce (ŠxVxH) - 558,5 x 341,1 x 85,4 mm