SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 34" Odyssey 34G55TWWRXEN-prohnutý,VA,3440x1440,1ms,165Hz 6 446 Kč
SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 34" Odyssey 34G55TWWRXEN-prohnutý,VA,3440x1440,1ms,165Hz
edcz_1650875_0a_3
Dostupnost
Skladem | Víc než 50 kusů
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
98%
Zákazníků doporučuje
0.23%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
Krásný obraz monitoru Samsung Odyssey G5 (LC34G55TWWUXEN)
Vychutnejte si hraní ve špičkové kvalitě obrazu s UW-QHD rozlišením 3440 × 1440. Použitý VA panel poskytuje úžasný kontrast, díky kterému jsou bílé bělejší a černé černější. Výrazné zakřivení s rádiusem 1 000 mm vás vtáhne do děje a nepustí. Maximální požitek z her v rychlém tempu vám zajistí vysoká obnovovací frekvence 165 Hz, díky které bude obraz nádherně plynulý.
Nádherně plynulý obraz
Vysoká obnovovací frekvence 165 Hz minimalizuje zpoždění a rozmazání pohybu, což vám umožňuje hrát bez rušivých vlivů a optimalizovat jeho výkon. Spojením pokročilé technologie redukce rozmazání pohybu s rychlou odezvou 1 ms mohou hráči používat monitor s nebývalým výkonem. Pro maximální plynulost obrazu je monitor vybaven technologiemi AMD FreeSync Premium.