Podpořte nás v soutěži SHOPROKU 2021

08.12.2021
Pavel Horelica

Soutěž EshopRoku je takový "zlatý slavík" mezi eshopy.:-)
Pořádá ji každoročně Heureka a v dubnu 2022 vyhlásí vítěze. O výsledcích v soutěži rozhodujete hlavně Vy, naši spokojení zákazníci! 
Neustále na sobě makáme, vylepšujeme stránky, služby, servis, logistiku i technickou podportu. V roce 2021 jsme 4násobně navýšili naše sklady na 10.000.000Kč a další vylepšení připravujeme! 
Budeme rádi, když oceníte naši snahu! ...děkujeme za Váš čas a každý hlas.

 

Soutěží se ve třech kategoriích:

1. Cena popularity, ZDE HLASUJTE

Toto je jediná cena, kterou mohou ovlivnit teď hlasováním zákazníci. Stačí jen minuta Vašeho času a můžete nám pomoci k vysněnému cíli a posunout nás v žebříčku hodnocení. Stačí si otevřít stránku s formulářem pro hlasování a vyplnit zde alepoň 1 eshop a poté hlasování potvrdit na Vašem e-mailu.

pekro_shoproku_heureka


hlasovani_shoproku_heureka

 

2. Cena kvality

Vítěze a finalisty vyhlásí Heureka na základě hodnocení zkušeností s jednotlivými e-shopy za uplynulý rok. Tato hodnocení odesílají zákazníci po nákupu, když obdrží dotazník spokojenosti a odešlou jej vyplněný. Důležité je především procento doporučujících zákazníků, přihlíží se na dodací dobu, komunikaci obchodu, přehlednost stránek, i počet hodnocení.

3. Cena Heureky

Toto je ocenění, které uděluje odborná porota, složená z předních osobností českého e-commerce trhu. Ocenění získá 5 e-shopů, které jsou něčím unikátní, mají zajímavý příběh, přispívají k sociální integraci. Vyhlášeni budou dva finalisté a absolutní vítěz.

Nominovat PEKRO můžete zde

cena_heureky

Hlasování soutěži probíhá od 1. 12. 2021 do 28. 2. 2022. Každý uživatel může v průběhu soutěže hlasovat pouze jednou.

Děkuji předem za Váš čas.
Stanislav Kropáček - jednatel společnosti