Pekro.cz

stojan TRUST Frio Laptop Cooling Stand with big fan

atc_2290100972_2290100972_s
Tento produkt již není aktivní
Popis produktu:
Trust Frio Chladicí stojánek pod notebook s velkým ventilátoremOsvěžující zážitek při práci s notebookem. Chladicí podložka Trust Frio zabraňuje přehřívání notebooku, čímž umožňuje pohodlnou práci.ChlazeníNotebooky se začínají při déletrvající práci zahřívat. V tomto okamžiku se aktivuje tepelná ochrana a výkon zařízení se snižuje. Podložka Frio je vybavena velkých chladicím ventilátorem. V kombinaci s kovovým mřížkovaným povrchem zcela ochlazuje spodní část notebooku.
Rozšířené možnosti prácePracujte déle a pohodlněji. Díky nastavitelnému sklonu chladicí podložky můžete psát v ergonomické poloze. Kromě toho má ventilátor tichý chod. Napájení prostřednictvím konektoru USBZůstaňte mobilní: Podložka Frio je napájena prostřednictvím portu USB v notebooku. S podložkou tak můžete pracovat, kdekoliv budete chtít, bez nutnosti elektrické zásuvky. Díky dodatečnému portu USB získáváte větší flexibilitu – můžete připojit další zařízení.
Základní vlastnostiVelký a tichý ventilátor (160 mm) napájený z USB poskytuje lepší chlazeníBrání přehřátí notebookuHorní kovová mřížka pro optimální proudění vzduchuTenká a lehká konstrukceNastavitelná výška pro pohodlné psaníVolný USB port a vypínač ventilátoruPro notebooky do velikosti 15,6”
Specifikace:
Kód produktu:
19930
EAN:
8713439199307
Výrobce:
Záruka:
3 roky - 36 měsíců
Dotaz na produkt

Máte dotaz na produkt?
Vyplňte formulář níže a v nejbližší době se Vám ozve náš technik.

Všechny údaje jsou povinné.