Pekro.cz

Technika pro študáky aneb natočili jsme video v hantecu

18.10.2021
Martina Kropáčkova

Jelikož jsme hrdí na naše brněnské kořeny, rozhodli jsme se tuto lásku k moravské metropoli přetavit do něčeho smysluplného a natočit propagační videa v hantecu. Dnes bude řeč o videu zobrazujícího študáka z Práglu, který přijel do Štatlu studovat.

Video cílené na studenty

Jako první jsme do světa vypustili propagační video, které jsme zamýšleli pro mladší, školou povinné publikum. To je ve studentském Brně opravdu široké, jelikož studenti tvoří až pětinu obyvatel města. Video zachycuje útrapy mladého studenta přijíždějícího z hlavního města („kalóska z Práglu“), který se snaží rozjet svůj nefunkční notebook na nejznámějších brněnských místech, jako je Janáčkovo divadlo či Moravské náměstí, až ho nakonec na Zelňáku dobrosrdečný vinař nasměruje do PeKra. V naší prodejně si pak student vybere novou techniku, do které mu navíc přetáhneme veškerá data, aby o nic nepřišel.

Celým videem nás provází bodrý vypravěč, který příběh popisuje v jedinečném brněnském hantecu. Při tvorbě videa jsme každopádně mysleli i na potenciální zákazníky, kteří hantecu nerozumí, proto jsme video opatřili titulky v běžné češtině.

Video jsme na Youtube nahráli 15. září a od té doby je hojně sdílené a lajkované na sociálních sítích. Z toho máme opravdu radost. Je zřejmé, že hantec upoutá na první dobrou, snažili jsme se ale kromě nenucené propagace ukázat i krásy Brna. Věříme, že se vám video líbí.

Mrkněte na video, jak se vám líbí?


Akční

Náš technik doporučuje!

CZ Distribuce

Výprodej

Doprava zdarma

HP 250 G7 15.6"FHD 220 i3-1005, 8GB, 256SSD, DVDRW, Win10Pro
Skladem | 8 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
8 ks ihned k vyzvednutí

Expedice po ČR:
Dnes v pracovní době
Cena s DPH: 14 088 Kč
11643 Kč