Pekro.cz

WD My Cloud - osobní cloudové úložiště

27.06.2014
Pekro spol. s r.o.

Ukládejte vše na jednom místě a získejte velmi rychlý přístup k digitálnímu obsahu. Získejte rozsáhlé úložiště, na které se nevztahují žádné měsíční poplatky. A díky přímému nahrávání souborů z mobilních zařízení budou všechna důležitá data bezpečně uložena doma ve vašem osobním cloudu. 
 

Váš osobní cloud

Úložiště My Cloud umožňuje uchovávat veškerý obsah na jednom bezpečném místě doma nebo v kanceláři. Žádné měsíční poplatky. Žádná omezení.

 

Centralizujte vlastní mediální kolekce.

Ukládejte a třiďte všechny své fotografie, videa, hudbu a důležité soubory v síti doma nebo v kanceláři.

 

Získejte přístup odkudkoli

Pomocí aplikace WD pro správu souborů získáte odkudkoli přístup ke všem svým digitálním datům v počítačích se systémem Windows a Mac®, tabletech nebo chytrých telefonech.

 

Automatické zálohování souborů pro všechny vaše počítače

Můžete snadno zálohovat soubory ve všech počítačích se systémem Windows a Mac doma nebo v malé kanceláři.

 

Flexibilní možnosti zálohování

S aplikacemi WD SmartWare™ Pro pro počítače se systémem Windows a Apple® Time Machine® pro počítače se systémem Mac se nemusíte bát, že přijdete o svá data.

 

Rozšíření úložného prostoru tabletu a chytrého telefonu

Odesílejte fotografie a videa odkudkoli přímo do osobního cloudu a uvolněte prostor v mobilních zařízeních. 

 

Připojení ke službě Dropbox™ a dalším možnosti

Pomocí mobilní aplikace WD My Cloud můžete snadno přenášet soubory mezi osobním cloudem, účtem služby Dropbox a jinými účty cloudového úložiště. 

 

Zvýšení kapacity osobního cloudu

Kapacitu úložiště můžete ihned rozšířit pouhým připojením pevného disku kompatibilního s rozhraním USB 3.0 přímo k rozšiřujícímu portu USB jednotky My Cloud.

 

Rychlejší přenos a přístup 

Gigabitový Ethernet a dvoujádrový procesor zajišťují velice rychlý přenos souborů a bezproblémový vzdálený přístup. 

 

Dejte volnost svým médiím

Svá videa, fotografie a hudbu můžete snadno streamovat do připojených televizorů, přehrávačů médií, herních konzolí a dalších zařízení s certifikací DLNA®. 

 

Ochrana heslem

Vaše data budou vždy v bezpečí a zcela pod kontrolou. Chraňte svůj osobní cloud před neoprávněným přístupem pomocí hesla – ochrana heslem je k dispozici všem uživatelům.

 

Zprovoznění během několika minut

Během několika minut můžete začít pracovat díky bohatému webovému rozhraní společnosti WD, které zajistí bezproblémovou instalaci a nastavení podle pokynů na webu.

 

Získejte další způsob ochrany souborů 

Můžete automaticky vytvořit druhou kopii (neboli bod obnovy) svého disku My Cloud v domácí nebo pracovní síti. Díky dvojímu zabezpečení všech médií můžete být naprosto klidní.

 

Přímé odesílání fotografií z fotoaparátu přes rozhraní USB 3.0

Jednoduchým připojením fotoaparátu pomocí portu USB 3.0 můžete rychle přidat všechny své fotografie do osobního cloudu. My Cloud

 

Mobilní a počítačová aplikace - My CloudTM