32" D-LED Philips 32BDL3511Q-FHD,VA,350cd,MP,18/7 13 970 Kč
32" D-LED Philips 32BDL3511Q-FHD,VA,350cd,MP,18/7
atc_20842210010_32bdl3511q_s
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
98%
Zákazníků doporučuje
0.56%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
Signage Solutions Displej řady Q
Intenzivní zážitky s řadou Signage
Displej se snadnou instalací pro provoz 18/7.
32"
Podsvícení Direct LED
Full HD
Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván
Možnost plánovat co chcete a na kdy chcete pomocí funkce SmartPlayer
Integrovaný přehrávač médií. Snadno plánujte obsah ze zařízení USB
Technické údaje
Obraz/displej
Úhlopříčka obrazovky (metrická)
80 cm
Úhlopříčka obrazovky (palce)
31.5 palců
Poměr stran
16:9
Rozlišení panelu
1920 x 1080p
Rozteč obrazových bodů
0,36375 × 0,36375 mm
Optimální rozlišení
1 920 × 1 080 při 60 Hz
Jas
350 cd/m2
Barevnost displeje
16,7 milionu
Kontrastní poměr (typický)
4000:1
Dynamický kontrastní poměr
Reakční doba (typická)
6,5 ms
Úhel sledování (horizontální)
178 stupeň
Úhel sledování (vertikální)
178 stupeň
Technologie panelu
VA
Clinical image
Předvolba D-Image (v souladu se standardem DICOM, část 14)
Opar
2 %
Možnosti připojení
Výstup zvuku
3,5 mm konektor
Vstup videa
DVI-I (x 1)
HDMI 2.0 (x 2)
USB 2.0 (x 2)
Vstup zvuku
3,5 mm konektor
Externí ovládání
3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
RJ45
2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
Pohodlí
Umístění
Na šířku (18/7)
Portrét (18/7)
Čtvercový rastr
Až 10 x 15
Ovládání pomocí klávesnice
Skrytý
Uzamykatelný
Signál dálkového ovladače
Uzamykatelný
Smyčkové propojení signálu
RS232
Smyčkové propojení IR
Funkce pro úsporu energie
Smart Power
Síťově ovládaný
RS232
RJ45
Spuštění
Zpoždění při zapnutí
Stav při zapnutí
Spuštění ze zdroje
Okno spuštění
zapnout / vypnout logo Philips
Zvuk
Vestavěné reproduktory
2 x 10 W RMS
Napájení
Napájení ze sítě
100–240 V~, 50/60 Hz
Spotřeba (typická)
45 W
Spotřeba (max.)
65 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu
<0,5 W
Funkce úspory energie
Smart Power
Značka energetické třídy
G
Podporovaná rozlišení
Počítačové formáty
640 x 480, 60, 67, 72, 75 Hz
720 x 400, 70 Hz
800 x 600, 56, 60, 72, 75 Hz
832 x 624, 75 Hz
1024 x 768, 60, 70, 75 Hz
1152 x 864, 75 Hz
1152 x 870, 75 Hz
1280 x 720, 60 Hz
1280 x 800, 60 Hz
1280 x 1024, 60 Hz
1440 x 900, 60 Hz
1600 x 1200, 60 Hz
1 680 x 1 050, 60 Hz
1920 x 1080, 60 Hz
Videoformáty
480i, 60 Hz
480p, 60 Hz
576p, 50 Hz
576i, 50 Hz
720p 60Hz
1080i, 50, 60 Hz
1080p, 50, 60 Hz
Rozměry
Šířka přístroje
726,5 mm
Hmotnost výrobku
5,7 kg
Výška přístroje
425,4 mm
Hloubka přístroje
69,1 (držadlo D@Handle) / 65,1 (montáž na stěnu) mm
Šířka přístroje (palce)
28,6 palců
Výška přístroje (palce)
16.75 palců
Držák na zeď
100 x 100 mm, 200 x 200 mm, M4
Hloubka přístr. (palce)
2,72 (držadlo D@Handl) / 2,56 (montáž na stěnu) palců
Šířka rámečku
11,9 (TLR), 17,2 (B) mm
Hmotnost výrobku (lb)
12,57 lb
Provozní podmínky
Nadmořská výška
0 ~ 3000 m
Rozsah teplot (provozní)
0 ~ 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
50 000 hodin
Rozsah teplot (skladovací)
-20 ~ 60 °C
Rozsah vlhkosti (provozní) [RH]
20 ~ 80 % rel. vlhk. (bez kondenzace)
Rozsah vlhkosti (skladovací) [RH]
5 ~ 95 % rel. vlhk. (bez kondenzace)