ASUS ROG/Strix XG27WCMS/27"/VA/QHD/280Hz/1ms/Black/3R
atc_20886009789_h1000_s
Dostupnost
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
Chci upozornit až bude naskladněno!
99%
Zákazníků doporučuje
0.72%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
ASUS ROG Strix XG27WCMS
27" zakřivený herní monitor WQHD HDR s obnovovací frekvencí 280 Hz určený pro profesionální hráče a pohlcující hru
* technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC)
* DisplayWidget Center
* technologie ROG Gaming AI s funkcemi poháněnými AI pro vylepšení herního zážitku uživatelů
* kompatibilní s AMD FreeSync Premium
* sRGB 125%, DCI-P3 95%
* technologie GamePlus
* TÜV Flicker-free
* TÜV Low Blue Light
* VESA DisplayHDR 400
* FSC MIX
Typ obrazovky: Fast VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka: 27"
Rozlišení: 2560x1440
Zakřivení: 1500R
Rozteč bodu: 0,233mm
Obnovovací frekvence: 280Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Jas: 400cd/m2
Kontrast: 3000:1
Odezva: 1ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 16,7mil
Reproduktor: ne
Porty:
* 1x DisplayPort 1.4 (HBR3)
* 1x HDMI (v2.0)
* 1x USB-C (DP Alt Mode)
* 1x sluchátkový konektor 3,5mm
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: <31,4 W
Stand By režim: <0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
* otočení: ano (+35° ~ -35°)
* pivot: ne
* nastavení výšky: 0 ~ 120 mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 611x390,6x219mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 611x370x92mm