Lenovo ThinkPad P/P1 Gen 7/U7-165H/16"/WUXGA/32GB/1TB SSD/Arc Xe/W11P/Black/3R
Na objednávku
Produkt aktuálně není v CZ distribuci, nemůžeme proto nyní určit termín dodání.
MOŽNOSTI:
MOŽNOSTI:
Naše cena
Cena bez DPH
Katalogová cena
Ušetříte
Minimální množství pro přidání do košíku je
Zboží skladem
více než 20.000 IT produktů
Rychlá expedice
druhý pracovní den
Nejnižší ceny
na trhu tisíců produktů
Zákaznický servis
Zakládáme si na jeho kvalitě
Tisíce výdejních míst
osobní odběr po ČR i SK zdarma
Popis produktu:
VÝKONProcesor : Intel® Core™ Ultra 7 165H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo až 5,0 GHz, 24 MB
NPU : Intel® AI Boost integrovaná v procesoru Intel Core™ Ultra 11 TOPS
Grafika : Integrovaná grafika Intel® Arc™ Graphics
Čipová sada : Platforma Intel® SoC
Paměť : 32GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467
Paměťové sloty : Jeden konektor LPCAMM2, dvoukanálový
Maximální paměť : Až 64 GB (1 x 64 GB LPCAMM2), rozšiřitelné
Úložiště : 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Výkon NVMe® Opal 2.0
Podpora úložiště : Až dva disky, 2x M.2 SSD - M.2 2280 SSD až 8TB, každý 4TB - Podpora RAID 0/1
Úložný slot : Dva sloty M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Předvolba RAID : Ne
Čtečka paměťových karet : Čtečka karet SD 7.0
Audio čip : Zvuk ve vysokém rozlišení (HD), kodek Realtek® ALC3306
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby Atmos®
Kamera : 5,0 MP + IR s privátní závěrkou a detekcí lidské přítomnosti
Mikrofon : 2x
Baterie : Integrovaný 90Wh
Napájecí adaptér : 135W tenký hrot (3kolíkový)
DESIGN
Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Antireflexní, 100% sRGB, 60Hz, TÜV Low Blue Light
Dotyková obrazovka : Ne
Kalibrace barev : Tovární kalibrace barev
Klávesnice : Podsvícená, česky / slovensky
Barva pouzdra : Černá
Materiál pouzdra : Hliník (nahoře), hliník (dole)
Rozměry (ŠxHxV) : 354,4 x 241,2 x 17,05 mm (13,95 x 9,49 x 0,67 palce)
Hmotnost : 1,82 kg (4,03 lb)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Dodávaný software : Intel® Connectivity Performance Suite
KONEKTIVITA
Ethernet : Žádný integrovaný Ethernet
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Ne
SIM karta : Ne
NFC : Ne
Standardní porty
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 (135W vstup) a DisplayPort™ 1.4
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps), s USB PD 3.0 (135W vstup) a DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
1x čtečka karet SD Express 7.0
1x Bezpečnostní klíčová dírka
Dokování
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
Čtečka čipových karet : Ne
Bezpečnostní čip : Povoleno diskrétní TPM 2.0
Čtečka otisků prstů : Styl dotyku, přizpůsobení na čipu, integrované v tlačítku napájení
Fyzické zámky : Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm