Lenovo YOGA TAB Snapdragon 8 G3/12GB/256GB/11,1" 3,2K/LTPS/až 800nitů/TOUCH/2x 13MP/PEN+
Skladem
43 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
Naše cena
Cena bez DPH
Katalogová cena
Ušetříte
Minimální množství pro přidání do košíku je
Zboží skladem
více než 20.000 IT produktů
Rychlá expedice
druhý pracovní den
Nejnižší ceny
na trhu tisíců produktů
Zákaznický servis
Zakládáme si na jeho kvalitě
Tisíce výdejních míst
osobní odběr po ČR i SK zdarma
Popis produktu:
Lenovo YOGA TABModelová řada: TB710FU
Barva: SeaShell = béžová
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Android tablet se stylusem Lenovo Tab Pen Pro a klávesnicí Lenovo Keyboard Pack for Yoga® TAB
Odolnost: IP53
Part number: ZAG60160CZ
Model type: ZAG6
Procesor: Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 (QCM8650Q) Mobile Platform (6-Core, 1 x Cortex-X4 @3.3GHz + 4 x Cortex-A720 @2.95GHz + 1 x Cortex-A520 @2.1GHz)
Paměť: 12GB LP-DDR5X on-board
Úložiště/uživatelská paměť: 256GB UFS 4.0
Čtečka paměťových karet: ne
Grafika: integrovaná na chipsetu = Qualcomm® Adreno™ 750 GPU
Displej: LTPS, 11,1’’, 3,2K (3200x2000), anti-fingerprint, in-cell 10-point multitouch, 144Hz, až 800 nitů 600 nitů typických), 1400:1, 16:10, 98% DCI-P3, pozorovací úhly 4x 85°, PureSight Pro, 340 PPI, Dolby Vision®, 0.4mm Corning® Gorilla® Glass 7i glass
Podpora dotykového pera: ANO, stylus Lenovo Tab Pen PRO je součástí balení
Zadní fotoaparát: 13.0MP, autofocus + 2,0MP (makro) fixed focus, blesk
Přední: 13.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ne
Senzory & Funkce: Akcelerometr + Gyroskop senzor, Hallův senzor, RGB senzor
Čtečka otisků prstů: ne
Komunikace: Bluetooth 5.4, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, nemá WWAN
Operační systém: Android™ 15 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ION, 8860 mAh (typických),
Výdrž baterie: až 12 hodin YouTube streamování
Napájení: tablet je dodáván bez adaptéru, doporučený 5~11V/4.5A (45W max) USB-C® AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost: 458 g
Rozměry tablet: 255.52 x 165.84 x 6.2 mm