SAMSUNG MT LED LCD Monitor 32"32J590UQRXEN-plochý,VA,3840x2160,4ms,60Hz,HDMI, DisplayPort 6 338 Kč
SAMSUNG MT LED LCD Monitor 32"32J590UQRXEN-plochý,VA,3840x2160,4ms,60Hz,HDMI, DisplayPort
atc_20885605061_snimek_s
Dostupnost
Skladem | Víc než 50 kusů
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
98%
Zákazníků doporučuje
0.23%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
DISPLAY
Velikost obrazovky: 32"
Velikost obrazovky v cm: 80,1 cm
Zakřivení obrazovky: Ano
Aktivní velikost displeje v mm: 698,4 x 392,85 mm
Poměr stran: 16:9
Typ panelu: VA
Jas (typický): 270 cd/m2
Jas (minimální): 225 cd/m2
Kontrast (statický): 3,000:1(Typ)
Rozlišení: 3840x2160
Odezva: 4 ms
Pozorovací úhly: 178°(H)/178°(V)
Počet barev: 1,07BM
Obnovovací frekvence: 60 Hz
FUNKCE
Black Equalizer: NE
Eco Saving Plus: ANO
Eye Saver Mode: ANO
Flicker Free: ANO
Game Mode Color: ANO
Screen Size Optimizer: NE
FreeSync: ANO
Quantum Dot Color: NE
Funkce Easy Setting Box: ANO
Refresh Rate Optimizor: NE
Custom Key: NE
Super Arena Gaming UX: NE
Sound Interactive LED Lighting: NE
ROZHRANÍ
Bezdrátový display: NE
Display Port: 1.2
HDMI: 2
Sluchátka vstup: 1
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Teplota: 10~40 °C
DESIGN
Barva: Tmavě modro-šedá
Typ stojanu: Jednoduchý
Náklon: -2(±2°) ~ 15°(±2°)
HAS (Stojan s nastavitelnou výškou): NE
Montáž na stěnu: 100.0 x 100.0 mm
Otočení na výšku: NE
Otáčení: NE
ECO
Třída energetické účinnosti:
ENERGETICKÁ NÁROČNOST
Napájení: AC 100~240V
Maximální spotřeba energie: 59 W
Typická spotřeba energie: 47W
Spotřeba energie (DPMS):0,3 W
Spotřeba energie (Off Mode): 0,3 W
Roční spotřeba energie: 69 kWh/ročně
Typ :Externí adaptér
ROZMĚRY
Rozměry s podstavcem (ŠxVxH): 729,5 x 534,5 x 250,5 mm
Rozměry bez podstavce (ŠxVxH): 729,5 x 427,8 x 56,4 mm
Rozměry balení(ŠxVxH): 792,0 x 157,0 x 491,0 mm