sttromekgold
Zboží skladem expedujeme druhý pracovní den k Vám!
Garance expedice do Vánoc skončí za

Co opravujeme - Servis a opravy skartovacích strojů

oprava skartovacího strojeProvádíme profesionální pozáruční opravy a servis skartovacích strojů všech typů a značek. Například všechny modely skartovaček HSM, Dahle, Taros, Fellowes, EBA, Sigma. Naši technici mají bohaté zkušenosti v oboru a jsou pravidelně proškolováni u distributorů. Díky těmto informacím a skladu náhradních dílů jsme připraveni na rychlý a odborný zásah za rozumnou cenu.

 

Skartovací stroje

Skartovací stroje mají různé vlastnosti. Specifickou vlastností skartovacích strojů může být možnost skartovat CD a DVD, skartování sponek či skartování kreditních karet. Skartovačky mají také různou velikost koše v rozmezí méně jak 22 l až 100 l.

 

Servis a opravy skartovacích strojů

Provádíme servis a opravy skartovacích strojů různých druhů. Zaměřujeme se především na značky HSM, DBS, Kobra, Opus, Primo, Sencor, Fellowes, Intimus, Rexel, Dahle, Eba, Martin Yale, Olympia, Peach či Roto. Navíc provádíme servis i vzdáleně, jelikož ne každý to má k nám blízko. Tedy Vy nám zašlete stroj a my Vám jej po opravě zašleme zpět poštou. Servis provádíme kvalitně, rychle a za normální ceny. 

 

ozatníkJaké skartovačky opravujeme?

 

HSM
Jaws
Dahle
Taros
Fellowes
EBA
Sigma

 

ozatníkKde provádíte opravy skartovacích strojů?

Servis skartovacích strojů na dílně Brno Křenová
Opravy skartovacích strojů v místě u zákazníka

 

chyba tiskárnyRada: Údržba skartovacího stroje

Je důležité při používaní stroje skartovačku pravidelně promazávat (cca při každém 2-3 naplnění koše) Skartováním totiž dochází otírání řezných nožů. Tím se nože tupí a vysokým třením o sebe výrazně zahřívají. Mazaní je velice jednoduché a provádí si jej zákazník sám. Stačí jen speciálním olejem zamastit skartovaný papír, projedete jej standardně strojem, tím se přenese olejový film na řezné nože. V nabídce máme speciální oleje pro mazání strojů. 


Časté dotazy a závady:

chyba tiskárnySkartovací stroj se zaseknul, nebo jen vrčí, ale neskartuje

chyba tiskárnyTupé nože skartovacího stroje, stroj se příliš zahřívá, nebo je hlučný