Lenovo Idea TAB PRO G2 Snapdragon 8s G4/8GB/256GB/13"/3,5K/IPS/800nit/144Hz/touch/Pero/13M
Skladem
42 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
Naše cena
Cena bez DPH
Minimální množství pro přidání do košíku je
Zboží skladem
více než 20.000 IT produktů
Rychlá expedice
druhý pracovní den
Nejnižší ceny
na trhu tisíců produktů
Zákaznický servis
Zakládáme si na jeho kvalitě
Tisíce výdejních míst
osobní odběr po ČR i SK zdarma
Popis produktu:
Název produktu: LENOVO IDEA TAB PRO Gen 2Modelová řada: TB390FU
Typ / provedení / určení: 13" prémiový Android tablet s Snapdragonem 8s Gen 4, 8GB RAM, 256GB UFS 4.0, 3.5K 144Hz LTPS displejem, 4× JBL repro a perem v balení.
Bundle: Lenovo® Tab Pen Plus
Part Number: ZAHD0018CZ
Machine Type: ZAHD
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Barva: Luna Grey = šedá
Odolnost: IP52
Procesor: Qualcomm® Snapdragon® 8s Gen 4 (SM8735P) Mobile Platform (8C, 1x Cortex-X4 @3.2GHz + 3x Cortex-A720 @3.0GHz + 2x Cortex-A720 @2.8GHz + 2x Cortex-A720 @2.0GHz)
AI / kategorie: ne
Grafika: Integrovaná na chipsetu = Qualcomm® Adreno™ 825 GPU
Operační paměť: 8GB LPDDR5X on-board
Úložiště: 256GB UFS 4.0
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader (s podporou až 2TB při formátování exFAT)
Displej: LTPS, IPS, 13’’, 3,5K (3504x2190), in-cell 10-point multitouch, 144Hz, 600 nitů typických (až 800nitů peak), 1400:1, 16:10, 99% DCI-P3, 4x 85° pozorovací úhly, 89% Screen-to-Body Ratio, TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution), TÜV Rheinland® Full Care Display, Dolby Vision®, 319 PPI
Ovládací prvky: multitouch (10p), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost), stylus
Fotoaparát-kamera:
Zadní fotoaparát: 13.0MP, blesk, autofocus
Přední: 8.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ???
Senzory & Funkce: Akcelerometr + Gyroskop, RGB light senzor (ALS), Hallův senzor
Audio: 4x JBL® stereo reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos®, duální mikrofon
Čtečka otisků prstů: ne
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Komunikace: Bluetooth 6.0, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, nemá WWAN
Operační systém: Android™ 16 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ion, 10200mAh (typickcých), nabíjecí
Výdrž na baterii: až 12,5 hodini YouTube streamování; až 12,5 hodiny v prohlížeči Chrome
Napájení: BEZ ADAPTÉRU, doporučené minimum: 0V/4.5A (45W) USB-C® AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost (tablet): 598 g
Rozměry (tablet): 296.48 x 191.91 x 6.20 mm
Záruka: 2 roky kurýrem
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU KONFIGURACI
Krátký skript pro obchod:
* 13" Idea Tab Pro Gen 2 se Snapdragon 8s Gen 4, 8GB RAM, 256GB UFS 4.0 a 3.5K 144Hz displejem – špičkový tablet pro zábavu i tvorbu obsahu.
Hlavní prodejní argumenty:
* Displej a obraz: 13" 3.5K (3504×2190) LTPS IPS, 600 nitů typ / 800 nitů peak, 99% DCI-P3, 144 Hz, dotyk (10-bod), 89% screen-to-body – velmi jasný, plynulý a barevně přesný panel vhodný i pro náročnější práci s obrazem.
* Konstrukce a mobilita: kovové tělo Luna Grey, 296,48 × 191,91 × 6,2 mm (7,6 mm s bumpem), ~598 g – tenký a lehký 13" tablet vhodný i na cesty a meetingy.
Cílové segmenty a use-cases:
* Profesionálové / studenti vyšších ročníků
- Poznámky, meetingy, anotace PDF, práce v rozdělené obrazovce; pero, možnost klávesnice přes Pogo, velký 13" 3.5K panel.
* Kreativci a obsah
- Kreslení, skicování, úprava fotek / lehčí video, konzumace multimédií; 99% DCI-P3, 144 Hz, 4 JBL repro, silný SoC.
* Nároční multimediální uživatelé
Konkurence (klíčový rozdíl vůči ZAFR0018CZ)
* Idea Tab ZAFR0018CZ (11" 2.5K) (menší, slabší SoC, 4GB/128GB; levnější, více „rodinný“ tablet).
* Prémiové Android tablety (12–13") (podobně výkonné, ale často bez pera v balení nebo slabší zvuk).
* iPad Pro 12,9" (silný ekosystém, ale vyšší cena, pero/klávesnice zvlášť).
Pozicování:
* Prémiový Idea Tab Pro Gen 2 13" 3.5K 144Hz: high-end Android tablet pro náročnější práci, kreativitu a multimédia, se Snapdragonem 8s Gen 4, 8GB RAM, 256GB UFS 4.0, Wi-Fi 7, perem v balení a kovovým tělem.