Samsung Odyssey G8/LS32DG802SUXDU/32"/OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Silver/3R
sws_661842smg00030
Dostupnost
Skladem | 20 Ks volných k expedici
Prodejna Brno:
Druhý pracovní den od objednání
Expedice po ČR:
Dostupnost je aktualizovaná každých 30 minut!
98%
Zákazníků doporučuje
0.23%
Nízká reklamovatelnost
Popis produktu:
32" Odyssey OLED G8 (G80SD)
*OLED s rozlišením 4K
*Frekvence 240Hz, odezva 0,03ms(GtG), VESA DisplayHDR True Black 400
*Smart (Tizen OS), WIFI, Bluetooth, dálkové ovládání, reproduktory
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 240 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000,000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms(GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B
Reproduktory: 10 W
Konektory:
* Bezdrátový displej: Ano
* Display Port: 1 EA
* Výstup Display Port: 1.4
* HDCP Version (DP): 2.2
* HDMI: 2 EA
* Verze HDMI: 2.1
* Verze HDCP (HDMI): 2.2
* USB porty: 2
* Verze USB Hub: 3.0
* Wi-Fi: Ano (WiFi5)
* Bluetooth: Ano (5.2)
Napájení: AC100-240 V 50/60 Hz, externí
Spotřeba [W]: 47 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru:
* Typ stojanu: Has pivot
* HAS (Výškově nastavitelný stojan): 120.0 ± 5.0
*Naklonění: -2.0° (±2.0°) ~ 25.0° (±2.0°)
* Otočení: -30° (±3.0°) ~ +30° (±3.0°)
* Pivot: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 719,7 × 584,6 × 263,5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 719,7 × 414,7 × 49,2 mm